Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie, 19.04.2013, Rzeszów
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Maj 25, 2013 6:38 pm   Zaproszenie, 19.04.2013, Rzeszów

Na spotkanie w tym dniu zaprosiłem dodając wpis na tablicy fb o treści:

Od kilku dni bywam w Rzeszowie i można powiedzieć, że zacząłem pełnić "dyżury", o których wspominałem na forum w wątku "Spotkania mazurowców".
Również i dzisiaj (za około dwie godziny) będę w Rzeszowie, więc gdyby ktoś chciał podyskutować (np. przy kawie), to proszę o kontakt - mój nr tel. znajdują się na pierwszej pozycji podstrony "Kontakt".


Pod wpisem zostały dodane następujące komentarze:

Petros At FreeLab A jak w niedzielę? Będę akurat w innych sprawach, a chętnie bym się spotkał.
Lubię to! · Odpowiedz · 19 kwietnia o 08:43

W.D. Z chęcią przyjadę na spotkanie w niedzielę, jeśli tylko nic mi nie przeszkodzi.
Proponuję więc, abyś wysłał mi e-mail z treścią zaproszenia (dodam je na tablicy w Twoim imieniu) i czekał na odzew, nie zakładając z góry, że w ogóle ktoś się stawi na spotkanie.
Lubię to! · 19 kwietnia o 17:54

Jerzy Siuta Warto , aby mazurowcy z Rzeszowa sie spotykali m systematyczne
Lubię to! · 1 · 20 kwietnia o 20:32

Petros At FreeLab Kochani, ja to się chętnie spotkam z kimś ogarniętym i porozmawiam o perspektywach działania - przynajmniej, dopóki jestem w okolicy (https://hakiernia.wordpress.com), czyli do końca roku.
Pomysł umawiania się z nieznanymi osobami poprzez ogłoszenia i czekania, czy ktoś się zjawi, wydaje mi się NIECO zbyt ekscentryczny.
Jakby co, zapraszam na naszą wiochę.
Hakiernia Jawornik
hakiernia.wordpress.com
Dom Kultury Technicznej
Lubię to! · Usuń podgląd · 21 kwietnia o 00:39 · Edytowany

W.D. Kto wg Ciebie jest „ogarnięty”, a kto nie jest?

Dodając pod moim postem komentarz, w którym pytasz o możliwość spotkania w niedzielę, nie robisz przecież nic innego jak tylko próbujesz się umówić poprzez ogłoszenie (=„wiadomość o czymś umieszczona w publicznym miejscu […]”) z kimś nieznajomym, tyle tylko że w innym terminie.
Skąd masz pewność, że ktoś nieznajomy, choćby po wcześniejszym umówieniu się z Tobą, przyjdzie na spotkanie? Ja tej pewności nie mam, gdy zapraszam na spotkanie, a nie chcąc na nikim niczego wymuszać, w tym żadnych deklaracji, daję potencjalnym zainteresowanym zupełną swobodę decyzji. Sobie również, i dlatego zaproponowałem, że dodam Twoje zaproszenie, nie zobowiązując się jednocześnie do tego, że sam na pewno z niego skorzystam.

Nie wiem jeszcze, czy mogę się zaliczyć do tych „ogarniętych”. Wiem natomiast, że z natury jestem dość ekscentryczny i zdarza mi się postępować niezgodnie z przyjętymi zasadami…
Lubię to! · 21 kwietnia o 15:58

Petros At FreeLab Dziękuję za próbkę analitycznego myślenia. Wracam do swojej dziury.
Na szczęście wiosna przyniosła mnóstwo innych zajęć, a przed zimą, mam nadzieję, będę juz całkiem gdzie indziej.
Na razie.
Lubię to! · 21 kwietnia o 21:47

W.D. Jerzy, na pewno warto próbować organizować systematyczne spotkania mazurowców.
Próbujmy więc, może się uda je zapoczątkować. - W.D.
Lubię to! · Wczoraj o 13:07
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group