Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie, 26.05.2013, Rzeszów
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 1:34 pm   Zaproszenie, 26.05.2013, Rzeszów

Zapraszam na spotkanie do Rzeszowa.
Jestem dyspozycyjny (w najbliższą niedzielę) od rana do wieczora, więc jeśli ktoś ma ochotę na dyskusje, to proszę o kontakt e-mail (w przeddzień) lub sms (w dniu spotkania).

Ewentualne komentarze proszę dodawać w tym wątku, a nie na tablicy.
Dziękuję.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 8:22 am   

Jesteśmy coraz bliżej pierwszego spotkania w Rzeszowie, a przynajmniej tak mi się wydaje.
Wczoraj niewiele brakło, a doszłoby do niego.
Niestety pogoda nie dopisywała, ale i tak byłem w Rzeszowie od rana, choć nie wczesnego (które lubię najbardziej), do południa. Gdybym był również popołudniu i wieczorem, to prawdopodobnie pierwsze spotkanie mielibyśmy już za sobą.
Tym razem skończyło się na wymianie sms-ów, ale następnym razem (być może) dojdzie także do spotkania.

Miałem czas, więc zrobiłem obchód po centrum, zwracając szczególną uwagę na miejsca, które nadawałyby się do spotkań. Większość z nich już nieraz widziałem, ale rzuciło mi się też w oczy zupełnie nowe miejsce, w którym mogłoby się miło dyskutować. Takich miejsc (moim zdaniem) w centrum Rzeszowa nie brakuje, więc mamy w czym przebierać.
Można je odwiedzać po kolei, o ile oczywiście faktycznie uda się zebrać grupę fanów naszego ojca duchowego - Mariana Mazura - z Rzeszowa i okolic.
Można również dyskutować w marszu, jeśli tylko znajdą się chętni na przechadzki.
Okolice Rzeszowa (bliższe i dalsze) są bardzo urokliwe, zwłaszcza rano i (szczególnie) wieczorem, gdy Słońce zachodzi i zapada zmrok.
Najcudowniej jest chyba jesienią oraz wczesną wiosną; latem jednak (pomijając środek dnia) też jest bardzo przyjemnie.
 
 
krzysztof

Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 9:26 pm   

Gdy myślę o Profesorze, to bardziej niż "ojciec duchowy" nasuwa mi się słowo "mistrz" albo "mentor" . Może dlatego, że wydaje mi się, iż Profesor nie wierzył w duchy, na pewno nie był zwolennikiem tzw. doktryny ducha. Ale to w sumie nieistotne i już tak zupełnie na marginesie;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group