Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenia
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pon Gru 10, 2012 10:53 pm   Zaproszenia

Przede wszystkim uwagi i sugestie dotyczące organizowania jakiś działań, zwłaszcza spotkań. Zaproszenia na konkretne spotkania najlepiej dodawać każde w osobnym wątku. Ogólne zaproszenia można jednak i tutaj zamieszczać.

Osobiście najbliżej mam do Rzeszowa, jeśli oczywiście brać pod uwagę tylko największe miasta, dlatego to właśnie w tym mieście próbuję robić spotkania.
Nie znaczy to jednak, że nie jestem zainteresowany udziałem w spotkaniach w innych miejscowościach.
Z chęcią, jeśli tylko będę kiedyś dysponował odpowiednimi funduszami, wybiorę się na spotkanie (gdy je ktoś zorganizuje) choćby i do Świnoujścia.
Na razie jednak w grę wchodzi przede wszystkim Rzeszów, ale także, choć w mniejszym stopniu, np. Przemyśl, Sanok, Krosno.
Wkrótce (być może) zacznę zapraszać na spotkania w Rzeszowie (i okolicy), tzn. będę podawał (odpowiednio wcześnie) termin oraz miejsce, w którym będę się znajdował, i zapraszał do wzięcia udziału w dyskusji.
Zachęcam Was również do tego typu działań.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 12:09 pm   [za tablicy]

Komentarze dodane pod wpisem (linkiem do tego wątku) na tablicy FB:
Cytat:

Paweł Sądel A może spotkamy się w Wawie ?
10 grudnia 2012 o 22:13 · Lubię to! · 1
Arkadiusz Wójcik Świetna sprawa. Szkoda tylko, że obecnie przebywam w Londynie : / Jak tylko wrócę do Polski to mam nadzieję do was dołączyć.
10 grudnia 2012 o 22:18 · Lubię to!
W.D. Jak najbardziej moglibyśmy się tam kiedyś spotkać.
W Londynie - również.
10 grudnia 2012 o 22:32 · Lubię to!
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Sie 17, 2013 9:52 am   

Bardzo często krążę po okolicy (bliższe i dalsze południowo-wschodnie okolice Rzeszowa) swojego zamieszkania (głównie na rowerze, choć ostatnio zaczynam też robić dłuższe trasy pieszo).
Zwykle nie planuję z wyprzedzeniem wyjazdów lub wyjść w teren, dlatego tutaj, a nie w nowym wątku, chcę Was zaprosić do tego, abyście, jeśli znajdziecie się w obszarze mojego działania, kontaktowali się ze mną, gdy tylko będziecie mieli ochotę spotkać się i dyskutować (lub nawet podjąć od razu jakieś (spontaniczne) działania).
Cudnych i klimatycznych miejsc (tras), w których można się umawiać, by podyskutować, nie brakuje.

Do kontaktu zachęcam jednak nie tylko tych, którzy akurat mieszkają lub są przejazdem w moich okolicach, ale wszystkich zainteresowanych cybernetyką.

Pamiętajmy przy tym, że "W razie powstania sprzężenia destruktywnego ktoś musi pierwszy dokonać przerzutu na sprzężenie konstruktywne (mówiąc językiem potocznym, odpłacić dobrym za złe), przy czym im wcześniej to nastąpi, tym lepiej. Gdy sprawy pójdą za daleko, dla żadnej strony nie ma przeważnie już odwrotu."

Gdyby ktoś chciał zaprosić innych (idąc w moje ślady) do kontaktu z sobą, to może to zrobić w tym wątku, podając e-mail lub/i nr tel.
 
 
krzysztof

Wysłany: Sob Sie 17, 2013 2:33 pm   

Witam,
chętnie spotkam się z fanami cybernetycznej teorii charakteru w Warszawie. Mój e-mail: krzyshtof.kawalec@gmail.com. Pozdrawiam:)
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 7:43 pm   

Na tablicy (FB) co najmniej dwie (nie licząc mnie) osoby wyraziły chęć spotkania się w Warszawie, więc może udałoby się nam w niedalekiej przyszłości umówić na spotkanie i podyskutować.
 
 
krzysztof

Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 9:06 pm   

Szczerze mówiąc jakoś to przeoczyłem. Świetny pomysł. Mnie odpowiada właściwie każdy termin z wyjątkiem tych godzin kiedy jestem w pracy (pn-pt, 8-16).
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pon Lut 10, 2014 11:17 am   

Spotkanie w Warszawie odsuwa się w czasie, ale, jak to mówią, co się odwlecze, to nie uciecze, więc myślę, że prędzej czy później na pewno się tam spotkamy. Póki co zapraszam na Podkarpacie.

Zachęcam też do brania przykładu z Krzyśka i szukania kontaktu z fanami Mazura poprzez ten wątek.
Można też założyć osobny wątek i zaprosić na spotkanie w dogodnym dla siebie terminie i miejscu. Link do postu zostanie dodany na tablicy.
 
 
Grzesiek

Wysłany: Sro Kwi 30, 2014 6:28 pm   

Witam,
Szukam sympatyków teorii Mazura w Rzeszowie.
Dla zainteresowanych spotkaniem i dyskusją podaję mój e-mail: kiersnow1@o2.pl
tel. 519 571 850
Pozdrawiam
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Nie Maj 04, 2014 9:49 am   

Gdyby ktoś chciał dodać zaproszenie na spotkanie w formie wydarzenia, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy wyrazić taką chęć (choćby w treści tego wątku), podając szczegóły wydarzenia.

Przy okazji dodam, że jestem w kontakcie ze studentem z Rzeszowa, który również zainteresowany jest spotkaniami w tym mieście, więc być może wkrótce uda się rozpocząć systematyczne spotkania, a wówczas opcja Wydarzenia będzie jak znalazł.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Nie Maj 04, 2014 10:21 am   

Dodam, że kilka dni temu zacząłem sezon rowerowy. Na razie robię krótkie trasy, ale w miarę jak będę wracał do formy, zacznę pokonywać coraz większe odległości. Z reguły robię maksymalnie do 80 km jednorazowo.
W tej chwili więc w moim zasięgu są głównie miejscowości (w tym Rzeszów) oddalone do około 40 km od skrzyżowania w Dynowie. Na terenie wyznaczonym przez te miejscowości jestem dyspozycyjny (i zainteresowany spotkaniami), zwłaszcza wieczorem i w nocy, mniej więcej między 19:00, a 24:00.
 
 
Grzesiek

Wysłany: Sro Maj 07, 2014 6:41 am   

WITAM,
Cieszę się, że są chętni do spotkania w Rzeszowie.
Nie pozostaje więc nic innego jak wyznaczyć termin i miejsce.
Dlatego proponuję aby była to niedziela 11 maja, godz. 15.
Spotkamy się przy głównym wejściu hipermarketu REAL (al. Wincentego Witosa 21).
To opcja wstępna, więc proszę o potwierdzenie a ewentualne sugestie zostaną przeze mnie uwzględnione tak by wszystkim pasowało.
Pozdrawiam.
 
 
superfist

Wysłany: Sro Maj 07, 2014 12:09 pm   

Ja aktualnie przebywam poza krajem. Chciałbym jednak zaznaczy, że jest bardzo ważne aby takie spotkania dochodziły do skutku. Środowisko mazurowców jest bardzo rozrzedzone, a tylko spotkania, dyskusje i wymiana poglądów może sprawic, że środowisko to odżyje. Pozdrawiam.
 
 
Grzesiek

Wysłany: Pią Maj 09, 2014 8:17 pm   

Czy na Rzeszowie lub okolicach nie ma mazurowców? Obudzić się proszę!!
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 2:06 pm   

Wyedytowałem swój poprzedni wpis. Nie zdążyłem tego zrobić wcześniej, zanim zostały dodane kolejne wpisy.
Pisałem, że "na pewno" wpadnę do Rzeszowa na spotkanie, jeśli je ktoś tam zrobi. Chcę potwierdzić chęć udziału w takich spotkaniach, z tym jednak zastrzeżeniem, że nie "na pewno", ale może się stawię.

Grześku, zapisałem sobie w kalendarzu termin Twojej dyspozycyjności (niedziela po 15:00).

superfist, zgadzam się, że warto się spotykać i dyskutować również w "realu", ale tylko wtedy, kiedy ma się czas i OCHOTĘ, by to robić.
Na temat środowiska mazurowców niewiele jestem w stanie powiedzieć. Nawet nie wiem, czy w ogóle można mówić o środowisku mazurowców. Może należałoby zacząć od podania jakiejś konwencji terminologicznej, żeby uniknąć ewentualnych nieporozumień, które mogą wynikać z różnego rozumienia określenia "mazurowiec". A może najlepiej w ogóle z tego słowa zrezygnować? No, bo kto to jest "mazurowiec"?
 
 
Grzesiek

Wysłany: Pią Sie 01, 2014 3:06 pm   

Zapraszam na spotkanie do Rzeszowa.
Jestem dyspozycyjny w najbliższą niedzielę 03 sierpnia od południa do wieczora, więc jeśli ktoś chciałby podyskutować, to proszę o kontakt ze mną na tel. 519-571-850 lub e-mail kiersnow1@o2.pl
Grzesiek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group