Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie - 20 luty 2016 (14:00) - Rzeszów
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Lut 20, 2016 6:38 pm   Zaproszenie - 20 luty 2016 (14:00) - Rzeszów

"Korzystając z okazji, że będę dziś w Rzeszowie (jadę z komputerem do naprawy), dodałem to wydarzenie. W przyszłości, kiedy już zrobi się naprawdę ciepło, takie okazje zaczną się trafiać coraz częściej, a więc i liczba dodawanych wydarzeń (i sposobności do podyskutowania) wzrośnie" - to treść opisu wydarzenia, które dziś założyłem (Facebook). Zapomniałem, że mam nie dodawać zaproszeń w formie wydarzeń przy pomocy Facebooka, ale zakładać (każdemu z osobna) im poświęcone tematy na forum i podawać do nich linki na tablicy "autonomu". Dlatego już usunąłem wydarzenie (Facebook), a to, co napisałem w opisie, przeniosłem tutaj.

[ Dodano: Sob Lut 20, 2016 6:47 pm ]
Oczywiście, co można było założyć z góry, nikt nie raczej nie mógł skorzystać z zaproszenia, bo dodałem je na krótko przed godziną, jaką ustaliłem jako początkową. Nie ma to jednak większego znaczenia. Trzeba tworzyć okazje do spotkań, nie oglądając się na to, jaka (i czy w ogóle) będzie frekwencja.
Komputer jest w naprawie. Może więc wkrótce go odzyskam i będę mógł zacząć nadrabiać zaległości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group