Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyklejony/przypięty post na stronach Facebooka
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Nie Mar 11, 2018 6:29 pm   Przyklejony/przypięty post na stronach Facebooka

Chodzi o strony typu "fanpage" (tworzone za pomocą skrótów dostępnych pod adresem: https://www.facebook.com/pages/create

9 lutego 2018 na jednej ze strony typu "spotted" dodałem komentarz, w którym poddałem pomysł dodania przypiętego postu, pod którym każdy mógłby dodawać swoje komentarze.
Użytkownik dodając np. komentarz, lajka lub włączając powiadomienia, jest informowany o każdym nowych komentarzu dodanym pod postem.
Pomysł niestety nie spotkał się z zainteresowaniem. Pośpieszyłem się jednak niepotrzebnie z usunięciem swojego komentarza.

Tego typu post dodałem 14.02.2018 na tablicy "autonomu".

Teraz z kolei mam zamiar wystąpić propozycją dodania takich postów na innych stronach, które odwiedzam.
Może coś takiego mogłoby się upowszechnić.
Będę w tym temacie pisał o swoich działaniach.

Ogólnie chodzi o to, aby w optymalny sposób wyzyskiwać mechanizm Facebooka, powodując powstawanie sprzężeń (tendencji pozytywnych) pomiędzy jak największą liczbą osób.
Chodzi również o to, aby niejako skrócić drogę, która prowadzi od "zrobienia pierwszego" kroku przez internet do spotkania w tzw. realu.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Czw Mar 15, 2018 1:51 pm   

Wysłałem (także dziś) kilka wiadomości do strony typu "spotted", proponując, aby ich administratorzy rozważyli możliwość dodanie przypiętych postów, podobnych do tego, który został dodany na tablicy "autonomu".
Od jednej z takich stron otrzymałem odpowiedź i wywiązała się interesująca dyskusja. Wkrótce zdam krótko relację i podzielę się wnioskami, jaki uda mi się z niej wyciągnąć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group