Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mój zasięg (rowerowy)
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Czw Wrz 13, 2018 4:44 pm   Mój zasięg (rowerowy)

Bardzo często (ostatnio niemal codziennie) robię na rowerze parę kilometrów. Zwykle wyjeżdżam z domu wtedy, kiedy zapalą się lampy uliczne, a wracam przed ich wyłączeniem, czyli około 22:00.
Jednorazowo w ciągu jednego dnia jestem w stanie zrobić na rowerze do 100 km (oczywiście z przerwami na odpoczynek), ale dotyczy to całego dnia (od rana do wieczora). Zwykle jednak robię krótsze (kilkugodzinne) wypady, podczas których pokonuję do 80 km. W moim zasięgu są więc miejscowości, które znajdują się jakieś 40 km od miejsca mojego zamieszkania, a więc np.: Dynów, Błażowa, Nozdrzec, Dubiecko, Strzyżów, Brzozów, Tyczyn, Rzeszów, Boguchwała, Łańcut, Kańczuga. Nie w każdej z nich byłem już na rowerze, ale być może wkrótce się to zmieni, bo mam zamiar odwiedzić je na rowerze (oczywiście z tabliczką z adresem "autonomu" przyklejoną do koszyka).

Jeśli mieszkasz w którejś z wymienionych miejscowości (lub w ich pobliżu) i chciałbyś, abym zawitał (najlepiej popołudniu/wieczorem) na rowerze do wskazanego przez Ciebie miejsca, zaproś mnie - z chęcią przyjadę. Podyskutujemy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group