Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprawozdanie z dn. 09.07.2024
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sro Lip 10, 2024 3:17 pm   Sprawozdanie z dn. 09.07.2024

Wczoraj (09.07.24, wtorek) zrobiłem 60 km na rowerze z tabliczką . Byłem w Rzeszowie, choć nie w samym centrum. W okolicy kładki obok Plazu odebrałem zamówienie, a że drugie było w drodze, to zapytałem obsługi, w jakich godzinach dostarczane są zamówienia. Dowiedziałem się, że z reguły są dostarczane do 15:00, więc wystarczyło zaczekać około dwóch godzin, aby odebrać też i to drugie. W międzyczasie udałem się Galerii “NOVA”, gdzie m.in. znajduje się dyskont z tanią odzieżą, w którym, gdy tylko nadarza się okazja, bywam, a naprzeciwko drzwi wejściowych do niego jest ławka, z której, co bardzo ważne, bo nie mam zapięcia rowerowego, widać było mój rower. Ustawiłem go na zewnątrz przed drzwiami w taki sposób, aby osoby, które wychodziły z galerii, mogły przeczytać adres “autonomu”. Ruch wprawdzie w tym miejscu nigdy nie jest nadmiernie duży i tak też było wczoraj, ale mimo to parę osób musiało odczytać adres, wychodząc drzwiami od strony kładki (drugie wyjściowejcie jest po przeciwnej stronie). Niedaleko jest inny sklep tej sieci. W nim też byłem, ale w dniu dostawy towaru, ceny są najwyższe, dlatego nie zabawiłem tam długo. Rower jednak postawiłem przy drzwiach, obracając go tabliczką do wnętrza sklepu. Wracając do galerii, a przede wszystkim do tej ławki, to jest to jedno z moich ulubionych miejsc. Tak więc siedziałem na niej i czekałem na powiadomienie o zamówieniu do odbioru, bawiąc się przy tym telefonem. Nie omieszkałem też wyguglować słów: spotted world, a następnie kliknąć w pierwszy od góry link. Po wejściu na stronę https://www.facebook.com/spottedworld wyszukałem za pomocą słów: rzeszów galeria nova odpowiedni post i dodałem swój komentarz, co można sprawdzić, bo wciąż jest dostępny. Popełniłem jednak pewien błąd taktyczny, a który polegał na tym, że nie wyjąłem z plecaka innej tabliczki, na której jest “reklama” właśnie tej strony, tzn. Spotted: WORLD. Nikt jeszcze nie dodał poza mną swojego komentarza na niej, ale ciągle tkwię w przekonaniu, że to się może zmienić i że ta strona, o której myślę, że jest swoistą aplikacją, może odegrać jakąś rolę w konfigurowaniu charakterologicznym. Co do ławki, to jeszcze nieraz będę na niej siedział, tym bardziej że znajduje się obok wspomnianej kładki nad ulicą, na której (może lada dzień) zacznę wystawać np. z jakimś dużym kartonem i nagryzmolonym na niej adresem “autonomu” albo tego fanpage’u-aplikacji (choćby na zmiany), a że żar się z nieba leje, to ta ławka (w klimatyzowanej) galerii jest super miejscówką. Swoją drogą, po przeciwnej stronie tej galerii znajduje się inna (Plaza), do której jeszcze bliżej niż do NOVA-ej. Tak więc jeśli nie do jednej, to do drugiej można się schronić.
Pod kładką przejeżdża tysiące pojazdów, więc zasięg oddziaływania może być bardzo duży. Przy okazji będę mógł pozaczepiać ludzi. Od razu dodam, że robię to najtaktowniej jak się tylko da, a gdy tylko zauważę jakieś oznaki niezadowolenia, to od razu przepraszam, zwłaszcza że sam nie znoszę nachalności i zwykle działa ona na mnie jak płachta na byka.

https://maps.app.goo.gl/vhatrg9UKX83GHw47 - link do kładki.

Odpowiedz do tematu