Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie, 05.05.2016, Rzeszów
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Czw Maj 05, 2016 8:33 am   Zaproszenie, 05.05.2016, Rzeszów

W Rzeszowie będę mniej więcej pomiędzy 8:00, a 17:00, więc gdyby ktoś miał ochotę podyskutować, to zapraszam.
Prawdopodobnie wezmę z sobą jakieś materiały do rozdania i kserokopie książek (może ktoś będzie zainteresowany, aby je ode mnie odkupić). Poniżej ich lista.

Skontaktować można się ze mną przez e-mail bądź telefon (nr wyślę e-mailem w odpowiedzi na wiadomość). W razie czego proszę dzwonić, bo chwilowo mam zablokowane konto i nie mogę odpisywać na smsy i oddzwaniać.


Mazur Marian - Cybernetyczna teoria układów samodzielnych (1966) - 110A4 (jednostronnie)
Mazur Marian - Cybernetyka a zarządzanie (1969) - 75A4 (jednostronnie)
Mazur Marian - Cybernetyka i charakter (1999) 190A4 (jednostronnie)
Mazur Marian - Cybernetyka i charakter (1999) 190A4 (dwustronnie)
Mazur Marian - Historia naturalna polskiego naukowca (1970) - 50A4 (jednostronnie)
Mazur Marian - Jakościowa teoria informacji (1970) 110A4 (dwustronnie)

Kossecki Józef - Geografia opozycji politycznej w Polsce w latach 1976-1981 (1983) - 110A4 (jednostronnie)
Kossecki Józef - Podstawy nowoczesnej nauki porównawczej o cywilizacjach. Socjologia porównawcza cywilizacji (2003) - 100A4 (jednostronnie)
Kossecki Józef - Tajemnice mafii politycznych (1991) - 120A4 (dwustronnie)
Kossecki Józef - Tajniki sterowania ludźmi (1984) - 140A4 (dwustronnie)
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pią Maj 06, 2016 10:57 am   

Książek jednak z sobą nie wziąłem. Mam natomiast trochę wydrukowanych artykułów.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sob Maj 07, 2016 8:26 am   

Za zaproszenia skorzystał G.K. Spotkaliśmy się przed 16:00 w Parku Jedności Polonii z Macierzą. Spotkanie trwało jakąś godzinę. Było to więc (już) drugie spotkanie, choć w innym gronie. Może następnym razie uda się nam spotkać w trójkę. Niebawem znów dodam kolejne zaproszenie(-a). Przypominam, że Wy także możecie to zrobić (założyć temat na forum i zażądać ode mnie dodania linku do niego na tablicy Facebooka).
Co do materiałów, to niedużo, bo niedużo, ale kilka artykułów zostawiłem w publicznych miejscach. Trwa matura, więc tytuł "Szkoła bez lęku" wydał mi się najodpowiedniejszy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group