Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
(http://autonom.edu.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie, 22.06.2017, Rzeszów
Autor Wiadomość
W.D.

Wysłany: Nie Cze 04, 2017 11:59 am   Zaproszenie, 22.06.2017, Rzeszów

Możemy się spotkać, aby podyskutować, gdzieś około 10:00, a więc np. o 10:00, 12:00 itd. Ważne jest jednak, aby wyrazić chęć udziału w spotkaniu najpóźniej do godziny 9:15 (w dniu spotkania), wysyłając do mnie mejla (autonom@o2.pl). Jeśli jednak wiadomość otrzymam/przeczytam później (przed godziną 10:30), to do spotkanie też będzie mogło dojść.
Spotkanie może trwać gdzieś do 15:00/16:30/17:00 (w zależności od dnia, w którym się odbędzie), tzn. przynajmniej ja mogę w nim do tej godziny uczestniczyć.
Miejsce spotkania - do ustalenia.
Jeśli nikt nie wyrazi zainteresowania udziałem do godziny 9:15 (lub ewentualnie - 10:30), to zaproszenie należy uznać za nieaktualne. W takim przypadku wyedytuję ten post i zaproponuję nową datę.
Zapraszam.

[ Dodano: Sro Cze 14, 2017 5:50 pm ]
Zakładałem (jak się okazało - błędnie), że kiedy zmienię temat tego postu, to automatycznie zostanie on też zmieniony na tablicy "autonomu" na fb (podgląd tytułu linku). Niestety tak się nie dzieje (szkoda), dlatego jeszcze raz dodaję link do zaproszenia na tablicy, usuwając tym razem podgląd.

[ Dodano: Sro Cze 14, 2017 6:07 pm ]
Temat jest zablokowany, bo data jest płynna. Zostanie odblokowany, jeśli spotkanie się odbędzie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi