Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Post z dn. 9 gru 2018
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Wto Maj 14, 2019 10:40 am   Post z dn. 9 gru 2018

[Post wraz z komentarzami. Usunięty z tablicy "fb" Gdyby ktoś chciał, aby jego komentarz został usunięty, albo zmieniona/usunięta nazwa użytkownika fb, to proszę o kontakt - przyp. W.D.]


autonom.edu.pl
9 grudnia 2018 ·

Jutro (10.12.18) mija termin płatności za domenę (autonom.edu.pl). Kwota do zapłaty to 123 zł brutto. Mam 50 zł, brakuje jeszcze 73 zł.
Osób, które lubią stroną "autonomu" na Facebooku, jest 261. Gdyby więc każdy z nas wyłożył tylko 30 gr, to uzbierana zostałaby potrzebna kwota z nawiązką.
Ryzyka, że domena nie zostanie opłacona w terminie, jednak brak, bo brakującą różnicę mogę na szczęście pożyczyć. Niemniej jednak gdyby ktoś chciał się dołożyć, to proszę o drobne wpłaty, nawet w kwocie 1 gr. Proszę przy tym pamiętać, aby w tytułach przelewów dodawać odpowiednie dopiski. Treść dopisków oraz dane do przelewów znajdują się w temacie: http://www.tqm.home.pl/fo...php?p=3585#3585
Z góry dziękuję za datki. - W.D.

Edit (10.12.18) Dziękuję za dotychczasowe przelewy! Proszę więcej już nie wpłacać żadnych pieniędzy. Na forum, w temacie, do którego podałem link wyżej, podam wkrótce wysokość przekazanych datków oraz kwotę, jaka została po opłaceniu domeny. - W.D.



9Bartosz Ziemba, Wojciech Horodejczuk i 7 innych użytkowników
13 komentarzy3 udostępnienia
autonom.edu.pl
Lubię to!
Komentarz
Udostępnij
Komentarze
Najstarsze

David Mazur
David Mazur Dzień dobry, jestem wnónkiem Prof. Mazura. Chętnie zaplace za domene. Czy pan moze mi wyslac numer konto IBAN, zebym mogl wplacic z za granicy ? Dziekuje, David

Lubię to!
· Odpowiedz · Wiadomość · 22 t

autonom.edu.pl
autonom.edu.pl Witam. Bardzo mi miło! Przykro mi, ale niestety nie posiadam takiego konta. W każdym razie serdecznie dziękuję - W.D.

Lubię to!
· Odpowiedz · 22 t

Andrzej Vlad
Andrzej Vlad Każde konto ma IBAN, można użyć wyszukiwarki, albo dowiedzieć się na stronie swojego banku.

Lubię to!
· Odpowiedz · Wiadomość · 22 t

Stanislaw Mazur
Stanislaw Mazur Dobry wieczór. Moje nazwisko to Elżbieta Mazur. Jestem synową profesora Mazura. David Mazur to nasz syn. On mieszka w Szwajcarii a my we Francji. Mój mąż i ja chętnie wpłacimy pieniądze ale mamy ten sam problem co nasz syn. Czy mógłby Pan przysłać mail…Zobacz więcej

Lubię to!
· Odpowiedz · Wiadomość · 22 t

autonom.edu.pl
autonom.edu.pl Andrzej Vlad Dzięki. Źle zrozumiałem. Myślałem, że chodzi o podanie dodatkowego numeru konta, na które można robić przelewy z zagranicy. Tymczasem chodzi o ten sam numer konta, ale podany w standardzie IBAN. - W.D.

Lubię to!
· Odpowiedz · 22 t

autonom.edu.pl
autonom.edu.pl Stanislaw Mazur Dzień dobry. Miło mi Panią poznać. Dziękuję za te informacje. Dziękuję także za podanie adresu e-mail. Wyślę do Pani mejla.
Co do zbiórki pieniędzy, to na razie problem został zażegnany. Jeśli jednak będzie Pani miała ochotę dorzucić się w przyszłości do utrzymania domeny i serwera, to z pewnością będzie ku temu jeszcze okazja. - W.D.

Lubię to!
· Odpowiedz · 22 t · Edytowano

autonom.edu.pl
Napisz odpowiedź…

Maciej Węgrzyn
Maciej Węgrzyn przesłałem 100 zł

Lubię to!
· Odpowiedz · Wiadomość · 22 t

autonom.edu.pl
autonom.edu.pl Wielkie dzięki! - W.D.

Lubię to!
· Odpowiedz · 22 t

Arkadiusz Wójcik
Arkadiusz Wójcik Przelane Blikiem - daj znac czy dotarlo

Lubię to!

· Odpowiedz · Wiadomość · 22 t

autonom.edu.pl
autonom.edu.pl Dzięki! Jeszcze wczoraj otrzymałem przelew. - W.D.

Lubię to!
· Odpowiedz · 22 t

Tomek Duda
Tomek Duda Przesłałem 50 zł

Lubię to!

· Odpowiedz · Wiadomość · 21 t

autonom.edu.pl
autonom.edu.pl Tomek Duda Dzięki! - W.D.

Lubię to!

· Odpowiedz · 21 t

autonom.edu.pl
Napisz odpowiedź…

autonom.edu.pl
autonom.edu.pl Dziękuję za wszelkie wpłaty! i udostępnianie postu.
Lista wpłacających oraz przekazane przez nich kwoty na forum (link do tematu w komentowanym poście) - W.D.

Lubię to!

· Odpowiedz · 21 t · Edytowano
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group