Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zawieszenie kanału "autonomu" na Youtube
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pią Lis 08, 2019 7:18 am   Zawieszenie kanału "autonomu" na Youtube

Dlaczego na stronie kanału "autonomu" na Youtube wyświetla się komunikat "Ten kanał nie istnieje"?
W dniu 16.10.2019 temu otrzymałem mejla od Youtube o następującej treści: "

Informujemy, że z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń Wytycznych dla społeczności (https://www.youtube.com/t/community_guidelines) Twoje konto YouTube autonomPL zostało zawieszone.

Po zbadaniu sprawy stwierdziliśmy, że działania na Twoim koncie naruszają nasze Wytyczne dla społeczności, które zabraniają oszustw oraz publikowania spamu i nieuczciwych treści komercyjnych https://support.google.com/youtube/answer/2801973?hl=pl.

Pamiętaj, że nie możesz używać, posiadać ani zakładać innych kont YouTube. Więcej informacji na temat zamykania kont oraz tego, jak egzekwujemy Wytyczne dla społeczności, znajdziesz w Centrum pomocy na stronie Centrum pomocy..

Jeśli chcesz się odwołać od decyzji o zawieszeniu, prześlij ten formularz."

Oczywiście odwołam się, choć ciekawe, na czym polegało to "zbadanie sprawy" i co było przyczyną zawieszenia konta.
 
 
TomX

Wysłany: Sro Lis 20, 2019 9:48 am   

Jakie były tam filmy i czy masz ich kopie? Jeśli tak, to można je wgrać na jakąś instancję PeerTube.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 1:41 pm   

Były tam tylko dwa pliki. Film "Prekursor" Królikiewcza (podzielony na trzy części) i nagranie ostatniego wykładu Mazura (podzielone na 10 części). Oba są dostępne do ściągnięcia bezpośrednio ze strony "autonomu" (podstrona z publikacjami).
Mam kopie. Dzięki za sugestię, ale najpierw muszę się odwołać, choć zastanawiam się, czy nie jest to z góry przegrana sprawa. Prawdopodobnie chodzi o prawa autorskie.
 
 
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Pią Lis 22, 2019 6:00 pm   

Wczoraj napisałem do Youtube. Po kilku godzinach otrzymałem odpowiedź. Oto jej fragment: "Sprawdziliśmy ponownie Twoje konto i stwierdziliśmy, że nie narusza ono naszych Warunków usługi. Dlatego anulowaliśmy jego zawieszenie. Oznacza to, że Twoje konto jest znów aktywne i ma dobrą opinię." Wprawdzie nie dowiedziałem się, co było przyczyną zawieszenia konta, ale najważniejsze, że zostało odwieszone.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group