Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie - 02 styczeń 2020 - Błażowa
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Czw Sty 02, 2020 12:43 pm   Zaproszenie - 02 styczeń 2020 - Błażowa

(Zaproszenie obowiązuje, jeśli w tytule tematu brak wyrażenia "wersja robocza"/"wer. rob.").

Uwaga! Jeśli nikt nie skorzysta z zaproszenia, należy je uznać za niebyłe; data zaproszenia podana w tytule tematu zostanie zmieniona, a tym samym zaproszenie przekształci się w nowe. W przeciwnym razie, gdyby jednak ktoś skorzystał z zaproszenia, kolejne zaproszenie zostanie dodane już jako nowy temat na forum.
Zaproszenie ważne w godzinach: 13:00 - 18:00.

Jest to zaproszenie do pojawienia się (głównie po to, aby dyskutować, także np. podczas chodzenia w terenie) w którymś z tych miasteczek: Dynów, Błażowa, Nozdrzec, Dubiecko, Jawornik Polski (lub w jakiejś innej miejscowości zlokalizowanej w ich okolicy). Ogólnie chodzi o miejsca, do których jestem w stanie dostać się stosunkowo szybko i bez wkładania maksymalnego wysiłku pieszo i/lub rowerem, a więc takie, które są oddalone od miejsca mojego zamieszkania do 20 km w jedną stronę (wyjątkiem jest Rzeszów, gdzie - w sprzyjających warunkach pogodowych - mogę dojechać rowerem, pomimo że mam do centrum miasta ponad 30 km); w razie potrzeby będę mogę oczywiście dojechać (np. autobusem) również do bardziej oddalonych miejscowości, jeśli tylko akurat będzie się czym tam dostać i jednocześnie jeśli będę mógł wydać pieniądze na przejazd.
Zgodnie z tym, co zostało już wcześniej napisane, spotkanie odbędzie się, jeśli przynajmniej jedna osoba wyrazi chęć skorzystania z zaproszenia (wysyłając mejla do mnie) w godzinach jego obowiązywania. Wówczas ustalimy miejsce spotkania (pojawię się w nim tak szybko, jak to tylko będzie możliwe), a ustaloną wspólnie lokalizację spotkania podam do ogólnej wiadomości w tym temacie. Może się jednak zdarzyć, że gdy już się spotkamy, to nie będziemy tkwić w jednym miejscu, ale będziemy cały czas się przemieszczać, więc każdy, kto będzie chciał do nas dołączyć, będzie musiał zapytać o naszą aktualną pozycję; co jakiś czas będę się też starał podawać w tym temacie link do lokalizacji, w której akurat będziemy się znajdować. A może po prostu udostępnię swoją lokalizację (opcja "Udostępnij lokalizacje" w mobilnej wersji Map Google), a link podam poniżej.
Możliwe również, że swoją lokalizację będę podawał na fb w formie komentarzy dodawanych pod postami-miejscami (strony Spotted: WORLD), które to można wyszukać za pomocą zapytań takich jak np. "jestem tu warszawa całe miasto" (bez cudzysłowów).

Dodając wydarzenie na fb, jako lokalizację podaję nazwę któregoś z bliżej lub dalej położonych ode mnie miejsc, do których jestem w stanie na pewno dotrzeć. To samo dotyczy nazwy tematu (zaproszenia) na tym forum.
Wydarzenia są prędzej czy później usuwane z podstrony "Wydarzania" "autonomu" na fb, gdy już się zdezaktualizują.

(Do siebie: pamiętaj o możliwości zgłoszenia wydarzenia w Kiwiportalu; zgodność tytułów).

Dodawanie i wyszukiwanie zaproszeń - http://www.tqm.home.pl/forum/viewtopic.php?p=3789

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi